Naklejki ścienne

Całkiem inne wnętrze

Wiosna za oknami rozkręciła się już na dobre. Ta pora roku, jak żadna inna napawa optymizmem i zachęca do różnorakich zmian. Jedni zmieniają wygląd, drudzy nawyki, a jeszcze inni wnętrza. Jak szybko, ale niebanalnie wprowadzić odrobinę świeżości do naszych domów?

Delikatne, intensywne zmiany

Wnętrza można odmienić szybko poprzez odpowiednie dodatki, zmiany kolorystyczne, jednak, gdy to nam nie wystarcza i szukamy czegoś bardziej wyrafinowanego, możemy sięgnąć po naklejki ścienne. Są to małe, niewymagające elementy, które niedużym nakładem pracy i finansowym, pomogą nam całkowicie zmienić charakter poszczególnych pomieszczeń. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które pragną zmian, ale nie tak wymagających, jak malowanie ścian, czy zakładanie tapet. Do każdego miejsca w domu możemy dobrać odpowiednie naklejki ścienne, które nadadzą im niepowtarzalnego charakteru. W salonie i sypialni idealnie sprawdzą się te z motywem kwiatowym, w kuchni takie, na których znajdziemy świeże owoce, warzywa, apetyczne dania, napoje oraz zioła. Osobną partią naklejek są te kierowane do dzieci.

Maluchy znajdą na nich swoje ulubione postaci bajkowe i spędzanie czasu w swoim pokoju będzie dla nich przyjemnością. Możesz bawić się wzorami i kolorami, tutaj, poza tymi, które wyznacza ci twoja wyobraźnia, nie ma żadnych ograniczeń. Naklejki ścienne pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale także funkcjonalną. Jak już zostało wspomniane, to doskonały sposób na szybkie odświeżenie, a nawet całkowitą odmianę wnętrz, ale także są bardzo funkcjonalne. W wyjątkowo kreatywny sposób pozwalają na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości ścian. Ściany zwłaszcza w kuchni i pokojach dziecięcych narażone są na częste, mniej i bardziej poważne, uszkodzenia. Zamiast wykonywać generalny remont, malować lub tapetować ściany, wystarczy posłużyć się naklejkami.

Co możemy znaleźć na takich naklejkach? Motywy gastronomiczne, zwierzęce, bajkowe, strukturalne, abstrakcyjne i wiele innych. Naklejki pakowane są po dwie plansze, z których każdy element może być przyklejany osobno. Tylko od ciebie zależy, których i w jaki sposób użyjesz.

Naklejki ścienne wykonane są zazwyczaj z samoprzylepnej folii PCV. Ten materiał charakteryzuje się wysoką trwałością, nie oznacza to jednak, że podczas ich ściągania, ściana ucierpi na tyle, że bez remontu się nie obejdzie. Łatwość montażu i trwałość, sprawiają, że naklejki ścienne cieszą się coraz większą popularnością i zdobywają zaufanie odbiorców. Naklejki, zwłaszcza te w kuchni i pokojach dziecięcych, narażone są na zabrudzenia, jednak to nie stanowi problemu, gdyż wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, by powróciły do poprzedniego stanu. Jeśli będziemy odpowiednio dbać o naklejki, a nie są one wymagające, będą towarzyszyły nam przez długie lata.

Nie lubisz remontów, ale lubisz zmiany? Jeśli tak, to naklejki ścienne są dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Bogaty wybór wzorów, kolorów, wielkości sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.